Nie ma się co wstydzić: zrobimy wszystko!

01 lutego 2020 / admin

Bardzo często w rozmowach z potencjalnymi, nowymi klientami wpadam w zakłopotanie. Dlaczego? Na ich pytanie: czym zajmuje się Państwa agencja reklamowa, aż ciśnie mi się na usta odpowiedź – wszystkim!

 

No właśnie – jeśli umiesz wszystko, to…  nie umiesz nic. Też w przeszłości słyszałem takie powiedzenie. Warto się jednak zastanowić, czy to przypadkiem nie jest pułapka. Bo jeśli się głębiej zastanowię, to nasza firma w branży: marketing i reklama zajmuje się…  niemal wszystkim.

Świetnie wychodzi nam pisanie tekstów, projektowanie i „łamanie” wszelkiego rodzaju wydawnictw. Z prostej przyczyny: mamy w swoim zespole doświadczonego dziennikarza, wydawcę i kreatywnego grafika. Ich umiejętności sprawiają, że ze świeczką w ręku szukać drugiej takiej firmy, która pod jednym dachem kumulowałaby wszystkie te walory. Tworzymy i drukujemy gazety kilkustronicowe na zwykłym papierze, ale także foldery i biuletyny na błyszczącym papierze kredowym. Do wyboru, do koloru… Dzienniki, miesięczniki, kwartalniki, roczniki – wszystko zależy od zapotrzebowania. Za każdym razem tworzymy dedykowany layout, co oznacza, że Twoje wydawnictwo będzie niepowtarzalne, a przez to wyróżniające się i łatwo wpadające w oko. W tej dziedzinie współpracujemy nie tylko z sektorem prywatnym, ale także urzędami miejskimi czy gminy.

Projektujemy i drukujemy: banery, ulotki, plakaty, wizytówki, gadżety, tablice dibondowe, siatki mesh czy kalendarze. Produktową kampanię reklamową robimy od A do Z. Zaczynamy od profesjonalnej sesji zdjęciowej w studio fotograficznym, potem tworzymy System Identyfikacji Wizualnej, wymyślamy logo, hasła reklamowe wreszcie kończymy na produkcji wymienionych wyżej elementach reklamy outdoorowej.

Zajmujemy się marketingiem politycznym. To właśnie nasza firma m.in. poprowadziła niezwykle udaną i zakończoną dużym sukcesem  kampanię wyborczą Panu Krzysztofowi Stefańskiemu, który w 2018 roku został wybrany na Wójta Gminy Świdnica. Łącznie nasza firma brała udział w ponad 35 politycznych kampaniach wyborczych!

Tworzymy strony internetowe. Niebanalne, pomysłowe i wyjątkowe – a wszystko po to, żeby w tych trudnych czasach Twoja firma była lepsza od innych.

Organizujemy eventy. Od 2016 roku współtworzymy Festiwal FrankoFilm. W 2017 i 2018 zorganizowaliśmy Jarmark Bożonarodzeniowy dla Zielonogórskiego Rynku Rolno-Towarowego S.A. Obie imprezy zgromadziły ponad trzy tysiące uczestników. Dla tego klienta zrobiliśmy także Lubuskie Ogrody Jesieni 2018 oraz Jarmark Wielkanocny 2018.

Jak widać, nie mamy się czego wstydzić – zrobimy wszystko!

Autor

admin