Gazety i biuletyny mają dużo zalet

01 lutego 2020 / admin

Ulotka reklamowa czy gazeta? Plakat czy biuletyn? Zastanawiacie się pewnie jakie materiały reklamowe są najlepsze. Wiele zależy od budżetu oraz docelowego odbiorcy. Na pewno jednak popularnie zwane „gazetki” posiadają wiele zalet.

Przede wszystkim są bardzo skuteczne w połączeniu z kampanią bezpośrednią. W większości przypadków ulotki reklamowe zaraz po odebraniu lądują w koszu na śmieci, gazetki niekoniecznie. Na dodatek dobrze zrobionej, atrakcyjnej i utylitarnej gazety klient nie tylko nie wyrzuci, ale być może zostawi sobie ją na dłużej. Mało tego – przy tworzeniu gazety reklamowej stosujemy taką taktykę, która sprawa, że klient zachowa ją na zawsze! Tak, to prawda. Jeśli chcesz poznać szczegóły, zapraszamy do biura. Tam szczegółowo opowiemy Ci, co ja jak.

Na pewno gazetka reklamowa jest bardziej pojemna. Idealnie nadaje się na wszelkiego rodzaju jubileusze, otwarcia czy prezentacje. W sposób szczegółowy i atrakcyjny przedstawisz w niej swoje najmocniejsze strony.

Folder reklamowy czy biuletyn to także materiał, w którym duże znaczenie mają dobre zdjęcia. Często w ulotce albo w ogóle ich nie zmieścisz, albo musisz zmniejszyć do wielkości znaczka pocztowego. W „gazetce” wręcz przeciwnie. Tu w łatwy sposób, przy pomocy świetnej fotografii przyciągniesz oko potencjalnego klienta.

Wreszcie dzięki większej objętości, gazetka reklamowa nadaje się do zastosowania różnego rodzaju przekazu. Możesz w niej zawszeć np. wywiad z właścicielem firmy. Napiszemy go tak, że zainteresujesz potencjalnego klienta. Możesz pokazać ludzką twarz swoich pracowników, co sprawi, że ocieplisz wizerunek. Wreszcie możesz w pełny sposób zaprezentować jakość swoich produktów.

Autor

admin